FINANČNÍ SLUŽBY

Staráme se o vaši finanční pohodu. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů bez zbytečné ztráty času, nervů a bez nesmyslných výdajů. Hypoteční úvěr si nevyřizujete pouze na několik let, spíše na několik desetiletí, proto její správná volba může výrazně ovlivnit vaši budoucnost.

Věděli jste, že na trhu existuje několik různých druhů hypotečních úvěrů? Při nákupu nemovitosti pro vás vždy zdarma zpracujeme kompletní přehled a srovnání napříč bankami a doporučíme nejlepší řešení.

Účelová hypotéka
Účelová hypotéka je vázána pouze na investici do nemovitosti. Banka vám tedy oproti zástavě poskytne účelovou hypotéku na koupi nemovitosti – bytu, rodinného domu i pozemku – do osobního vlastnictví.
Účelový hypoteční úvěr lze také použít na financování výstavby, rekonstrukcí a oprav nemovitosti.

Americká hypotéka
Americká hypotéka je sice zajištěná zástavním právem k nemovitosti, finance z tohoto úvěru však můžete využít k uspokojení všech svých potřeb. Bance nemusíte oznamovat, za jakým účelem si americkou hypotéku zřizujete.
Většina bank však nechce, aby peníze byly použity pro podnikání. Ve srovnání se spotřebitelským úvěrem má americká hypotéka nižší úrokovou sazbu.

Refinancování hypotéky
Refinancování hypotéky znamená splacení již existujícího hypotečního úvěru u jedné banky novým hypotečním úvěrem od jiné banky. Ideální je využít možnosti splatit celou dlužnou částku v době fixace úrokové sazby původního úvěru.
V tom případě je totiž proces splacení zdarma – nehrozí sankce za předčasné splacení úvěru.

Máte zájem o nabídku hypotečního úvěru? Kontaktujte nás!