Naše služby

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Přemýšlíte o investování do nemovitostí? Rádi vám poradíme. více »

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Zajistíme pro vás kompletní správu vašich nemovitostí. Chcete se věnovat vlastnímu podnikání a volnému času? Nechte starosti se správou vašeho majetku na expertech a ušetříte čas i prostředky. více »

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Potřebujete vaše prostředky rychle nebo se nechcete zabývat dlouhým procesem samotného prodeje? Vykoupíme vaši nemovitost ihned a vy tak můžete mít finance k dispozici během 1 týdne! Všechny náklady spojené s prodejem máte u nás zdarma a v případě finančních problémů vám také poradíme, jak se s dluhy vypořádat. více »

FINANČNÍ SLUŽBY

Staráme se o vaši finanční pohodu. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů bez zbytečné ztráty času, nervů a bez nesmyslných výdajů. Hypoteční úvěr si nevyřizujete pouze na několik let, spíše na několik desetiletí, proto její správná volba může výrazně ovlivnit vaši budoucnost. více »

REALITNÍ SLUŽBY

Přemýšlíte, komu svěříte vaši nemovitost k prodeji? U nás jste v těch nejlepších rukou. Celý proces s námi probíhá rychle a hladce. Díky moderním nástrojům umíme zvolit nejlepší strategii k prodeji. Analyzujeme celý realitní trh a umíme přesně určit cenu Vaší nemovitosti. více »

O nás

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi. více »