Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, prodej, rodinné domy Potoční, Lázně Kynžvart

nabízí, prodej, rodinné domy Potoční, Lázně Kynžvart

Prodej rodinného domu Lázně Kynžvart Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě města Lázně Kynžvart. Ve městě je základní občanská vybavenost - městský úřad, knihovna, mateřská školka, základní škola, sportovní oddíly fotbalu a házené, lázeňské domy,..

Lokalita: Potoční, Lázně Kynžvart3 690 000 Kč

Prodej RD Říčany

Prodej RD Říčany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 4+KK s podkrovím v obci Říčany . K domu naleží předzahrádka 100m2 a zahrada 409m2, na které je zabudovaný bazén. Hlavním vstupem do domu vcházíme do prostorného zádveří, ze kterého je vstup do menší chodby a technické místnosti. Technickou místností se..

Lokalita: Říčany10 500 000 Kč

Prodej stavebního pozemku - Radslavice u Přerova

Prodej stavebního pozemku - Radslavice u Přerova

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v obci Radslavice okres Přerov. Pozemek se nachází v zastavěné části obce Radslavice, přístup je po asfaltové komunikaci. Pozemek má výměru 345m2, je rovinatý, oplocený s možností okamžitého převodu na stavební pozemek umožňující výstavbu rodinného domu o..

Lokalita: Nová, Radslavice370 000 Kč

Pronájem, Rodinný dům - 18 m² - Brno - Stránice - Brno-střed

Pronájem, Rodinný dům - 18 m² - Brno - Stránice - Brno-střed

Nabízím vám k pronájmu pokoj v rodinném domě o celkové ploše 18 m2. Pokoj se nachází na ulici Rezkova a je vybavený šatní skříní, postelí, stolem a židlí. Společně užíváný prostor s dalšími nájemníky je kuchyně, která je vybavená mikrovlnou troubou a sporákem, koupelna s vanou a wc. Nájem činní..

Lokalita: Rezkova, Brno - Stránice6 500 Kč za měsíc