REALITNÍ SLUŽBY

Přemýšlíte, komu svěříte vaši nemovitost k prodeji? U nás jste v těch nejlepších rukou. Celý proces s námi probíhá rychle a hladce. Díky moderním nástrojům umíme zvolit nejlepší strategii k prodeji. Analyzujeme celý realitní trh a umíme přesně určit cenu Vaší nemovitosti.

Jak probíhá nákup a prodej nemovitosti s Vašimi Makléři?

První kontakt
Zjistíme vaše potřeby, přání, možnosti a připravíme první návrhy pro společnou schůzku.

Osobní schůzka
Na schůzce s naším expertem projdete konkrétní představy řešení vaší situace. Pokud prodáváte nemovitost, je klíčové správně určit její tržní cenu. Špatně určená cena vás může připravit o stovky tisíc korun či naopak výrazně prodloužit dobu prodeje. Získáte od nás veškeré informace o průběhu celé transakce včetně návrhů na další postup.

Potvrzení spolupráce
Pokud si nás vyberete jako vašeho partnera, potvrdíme si společný zájem podpisem smlouvy o spolupráci. Následně připravíme profesionální fotodokumentaci vaší nemovitosti a připravíme prezentaci, která zaujme možné kupující. Na výsledku si dáváme záležet, proto prodáváme nemovitosti výrazně rychleji než konkurence. Pro prezentaci používáme jak klasické inzertní servery a vlastní webové stránky, tak moderní nástroje jako sociální sítě.

Prohlídky nemovitostí
Ať už kupujete nebo prodáváte, mít s sebou profesionála je klíčové. Díky našim zkušenostem získáte kompletní informace a můžete se správně rozhodnout.

Koupě či prodej nemovitosti
Postaráme se o všechny důležité úkony, které provázejí nákup i prodej nemovitosti. Spolupráce s Vašimi Poradci nám umožňuje vyjednat vám nejlepší podmínky financování, vlastní právní tým dohlédne na všechny nebezpečí a rizika. Platnost a správnost všech smluv garantujeme. Vyřídíme také doručení a zápis do katastru nemovitostí a také předání nemovitosti novému majiteli. Vy tak můžete celý proces pouze kontrolovat a těšit se na nový domov nebo finanční prostředky.